Magazyn:
ul. Tarnawce 46f

37-741 Tarnawce (obok Przemyśla)

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: zamknięte

Serwis Komputerów

Zaufaj profesjonalistom z branży IT

GALBIT & Komputery PC

Komputer nie włącza się lub zawiesza? Wolno działa? Wyskakujące reklamy i wirusy nie dają Ci żyć, a programy antywirusowe zrobiły sobie wolne? Nic straconego, zgłoś się do Galbit – serwisu komputerowego najwyższej klasy. Nasi pracownicy to nie tylko wykwalifikowana załoga ale również hobbyści. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie napraw komputerów, odmładzania ich oraz napraw sprzętu komputerowego.

Nasze usługi

Doświadczenie zebrane przez lata pracy pozwalają nam na fachową diagnozę oraz naprawę każdej usterki. Z przyjemnością doradzimy Ci jaki sprzęt zakupić oraz jak optymalnie skonfigurować Twój komputer. Pamiętaj – U nas diagnozę sprzętu masz gratis!

Naprawy sprzętu komputerowego

Naprawy systemu

zobacz jak
Dbamy o naszych klientów

Wiele sprzętów diagnozujemy na miejscu w naszej placówce. Nasi technicy bazując na swoim ogromnym doświadczeniu sprawnie i szybko zdiagnozują problem z Państwa sprzętem. Wycena serwisu w nasze firmie jest bezpłatna – dopiero po zaakceptowaniu przez klienta kosztu usługi serwisowej przystępujemy do prac naprawczych, które staramy się wykonywać jak najszybciej i oczywiście najlepiej jak tylko potrafimy. Naprawiony sprzęt jest skrupulatnie testowany przez technika zanim zostanie wydany klientowi.

Prowadzimy także mobilny serwis drukarek na terenie miasta Kraków. Jesteśmy w stanie dojechać do klienta i w niektórych przypadkach podjąć się usługi serwisowej nawet na miejscu! Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i odpowiednim przygotowaniu nasz technik wyruszy do Państwa i spróbuje jak najsprawniej zareagować. Usługa nie jest dodatkowo płatna! W przypadku zbyt poważnej usterki technik zabiera drukarkę na serwis i po wykonanej usłudze odwozi do klienta.

Każdy sprzęt naprawiony w naszej firmie otrzymuje dodatkowo gwarancję na wykonaną usługę. Nie trzeba się martwić o ponowne wystąpienie usterki. Okres gwarancyjny po serwisie trwa przez 6 miesięcy.

Dlaczego warto wybrać firmę Galbit ?

Uzyskaj darmową diagnostykę sprzętu

0
lat
doświadczenia
0
Wykonanych
napraw

warto z nami

współpracować

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy mają mnóstwo energii do pracy i masę dobrych pomysłów, ale przede wszystkim świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie. Jeśli masz pytania, kontaktuj się z naszą infolinią, napisz na czacie lub porozmawiaj z doradcą w salonie. Chętnie pomożemy Ci wybrać sprzęt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu

biuro@galbit.pl

serwis@galbit.pl

Sklep stacjonarny + Magazyn:
ul. Tarnawce 46f 37-741 Tarnawce (obok Przemyśla)