Magazyn:
ul. Tarnawce 46f

37-741 Tarnawce (obok Przemyśla)l

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: zamknięte

Serwis laptopów

Zaufaj profesjonalistom z branży IT

galbit & laptopy

Jeśli twój laptop zaczął wolniej pracować, przegrzewać się lub brakuje Ci wolnej przestrzeni dyskowej to najwyższy czas zgłosić się do Galbit. Rozwiążemy wszystkie twoje problemy ze sprzętem. Nasi technicy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie laptopów, żadna usterka im nie straszna. Serwisujemy laptopy takich firm jak Dell, Lenovo, Toshiba, Sony, HP i wiele innych. Znamy środowisko systemów Windows i Linux.

Nasze usługi

Nasza wiedza pozwoli nam poradzić sobie z takimi problemami jak migracja z dysku HDD na dysk SSD, uratujemy także Twój komputer w przypadku utraty danych z dysku lub co najgorsze zalania, rozbudujemy o dodatkowe podzespoły abyś mógł cieszyć się wydajniejszą pracą, prze konserwujemy Twój sprzęt aby pracował ciszej i dłużej. Usuniemy złośliwe oprogramowanie. Rozwiążemy każdy problem związany z Twoim laptopem.

Serwis laptopów

Naprawy systemu

zobacz jak
Dbamy o naszych klientów

Wiele sprzętów diagnozujemy na miejscu w naszej placówce. Nasi technicy bazując na swoim ogromnym doświadczeniu sprawnie i szybko zdiagnozują problem z Państwa sprzętem. Wycena serwisu w nasze firmie jest bezpłatna – dopiero po zaakceptowaniu przez klienta kosztu usługi serwisowej przystępujemy do prac naprawczych, które staramy się wykonywać jak najszybciej i oczywiście najlepiej jak tylko potrafimy. Naprawiony sprzęt jest skrupulatnie testowany przez technika zanim zostanie wydany klientowi.

Prowadzimy także mobilny serwis drukarek na terenie miasta Kraków. Jesteśmy w stanie dojechać do klienta i w niektórych przypadkach podjąć się usługi serwisowej nawet na miejscu! Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym i odpowiednim przygotowaniu nasz technik wyruszy do Państwa i spróbuje jak najsprawniej zareagować. Usługa nie jest dodatkowo płatna! W przypadku zbyt poważnej usterki technik zabiera drukarkę na serwis i po wykonanej usłudze odwozi do klienta.

Każdy sprzęt naprawiony w naszej firmie otrzymuje dodatkowo gwarancję na wykonaną usługę. Nie trzeba się martwić o ponowne wystąpienie usterki. Okres gwarancyjny po serwisie trwa przez 6 miesięcy.

Dlaczego warto wybrać firmę Galbit ?

Uzyskaj darmową diagnostykę sprzętu

0
lat
doświadczenia
0
Wykonanych
napraw

warto z nami

współpracować

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy mają mnóstwo energii do pracy i masę dobrych pomysłów, ale przede wszystkim świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie. Jeśli masz pytania, kontaktuj się z naszą infolinią, napisz na czacie lub porozmawiaj z doradcą w salonie. Chętnie pomożemy Ci wybrać sprzęt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu

biuro@galbit.pl

serwis@galbit.pl

Sklep stacjonarny + Magazyn:
ul. Tarnawce 46f 37-741 Tarnawce (obok Przemyśla)