Magazyn:
ul. Tarnawce 46f

37-741 Tarnawce (obok Przemyśla)

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: zamknięte

Poleasingowy sprzęt komputerowy

Jako firma Galbit zajmujemy się sprzedażą poleasingowego sprzętu informatycznego. W swojej ofercie posiadamy komputery stacjonarne, laptopy, monitory, drukarki i wszelkiego rodzaju akcesoria komputerowe. Sprzęt sprzedawany przez nas jest sprzętem poleasingowym najwyższej klasy i jakości z segmentu premium w atrakcyjnych cenach. Każde urządzenie jest odpowiednio przygotowane do sprzedaży – konserwowane, czyszczone, sprawdzane pod każdym możliwym kątem. Dysponujemy maszynami od najlepszych światowych producentów. Każdy produkt podlega gwarancji. Pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu do firmy.

Jeżeli nie znajdziesz sprzętu który Cię interesuje skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie znaleźć specjalnie dla Ciebie poleasingowy sprzęt w cenie która będzie Ci odpowiadała.

 

Komputery stacjonarne i laptopy:

Oferujemy komputery poleasingowe i laptopy głównie firm Dell, Fujitsu, HP. Komputery poleasingowe są modelami biznesowymi, przystosowanymi do pracy w najcięższych warunkach. Laptopy mają wzmacniane zawiasy matryc, ich obudowy są wykonane z lepszych stopów niż te marketowe co pozwala nam się cieszyć bezawaryjną pracą przez wiele lat. Sprzęt jest skonfigurowany pod wymagającego użytkownika – posiada najnowsze procesory serii i3, i5 i i7, wyposażone w dyski SSD co znacząco przyśpieszy naszą pracę. W laptopach otrzymują Państwo matryce matowe pozwolą nam pracować w każdych warunkach, nawet w słoneczny dzień przeglądanie dokumentów staje się możliwe. Przed sprzedażą każdy komputer jest wyczyszczony, otrzymują Państwo wgrany system i sterowniki. Każda matryca jest wolna od wad (brak martwych pixeli, odbarwień obrazu). Pod każdego klienta jesteśmy w stanie spersonalizować wybrany komputer tak aby praca na komputerze była jak najprzyjemniejsza z adekwatnym osprzętem dobranym odpowiednio do potrzeb klienta.

Monitory: 

Oferujemy także najlepsze jak i najpopularniejsze modele biznesowe monitorów firm takich jak Dell, Fujitsu, Samsung, Iiyama, NEC, LG i wiele innych. Monitory poleasingowe najlepsze w swojej klasie – przystosowane do wygodnej pracy w biurze o wysokiej rozdzielczości i najlepszym odwzorowaniu kolorów. Monitory 2-3 letnie w doskonałej kondycji technicznej (brak defektów obrazu) i wizualnej (monitory niezniszczone).

Drukarki laserowe:

IT-LAB pomoże Państwu także w odpowiednim doborze maszyn drukujących i optymalizacji kosztów wydruków w firmie. Często firmy kupują tanie maszyny, które niszczą miesięczny budżet swoją drogą eksploatacją a my jako firma z ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie pomożemy zniwelować koszty do minimum poprzez odpowiednie dobranie drukarki.

Dysponujemy poleasingowymi maszynami z najwyższej półki głównie firm Lexmark, HP, Dell.  Urządzenia w doskonałej kondycji – testowane przez naszych techników i konserwowane przed sprzedażą. Posiadamy szeroką gamę maszyn: drukarki laserowe monochromatyczne i kolorowe, także urządzenia wielofunkcyjne, w formatach A4 i A3. 

Zapewniamy wsparcie serwisowe dla wszystkich sprzedanych u nas maszyn – dysponujemy wszystkimi materiałami eksploatacyjnymi. Każdy sprzęt posiada gwarancję. 

Drukarki termiczne i termotransferowe:

W swojej ofercie posiadamy drukarki termiczne i termotransferowe. Dysponujemy różnymi modelami drukarek do etykiet od małych nabiurkowych maszyn, które wytrzymują małe obciążenia (rzędu kilkudziesięciu do kilkuset etykiet dziennie) do w pełni profesjonalnych przemysłowych drukarek termicznych stosowanych w halach produkcyjnych i na magazynach. Zapewniamy pomoc w instalacji i przygotowaniu maszyn do pracy. Handlujemy głównie modelami drukarek firmy Zebra. Zapewniamy wspracie serwisowe jak i pomagamy w doborze etykiet i kalek.

Tonery:

 

Współpracujemy z jednym z największych dystrybutorów tonerów w Polsce I możemy się pochwalić ogromną liczbą magazynową materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Są to zamienniki świetnej jakości, bezpiecznie I szczelnie zapakowane w profesjonalne pudełko. Tonery do drukarek HP, Dell, Lexmark, Samsung, Kyocera, Brother I wielu innych. W swojej bogatej ofercie posiadamy także bębny drukujące do drukarek. Zachęcamy do wyboru tonerów firmy Quantec, solidna jakość w przystępnej cenie.

Zobacz nasze oferty w sklepie

warto z nami

współpracować

Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy mają mnóstwo energii do pracy i masę dobrych pomysłów, ale przede wszystkim świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie. Jeśli masz pytania, kontaktuj się z naszą infolinią, napisz na czacie lub porozmawiaj z doradcą w salonie. Chętnie pomożemy Ci wybrać sprzęt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu

biuro@galbit.pl

serwis@galbit.pl

Sklep stacjonarny + Magazyn:
ul. Tarnawce 46f 37-741 Tarnawce (obok Przemyśla)